Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 15.05.2024, 07:38

Сайт учителя фізики, математики і інформатики Гореславської Лариси Василівни

Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті

Учнівські проекти

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 22
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 »

Учасниця шкільного конкурсу відеодослідів з фізики
Єресько Анастасія, 7 клас
Про швидкість дифузії в чаї


Учасник шкільного конкурсу відеодослідів з фізики
Чмирьов Володимир, 8 клас
Про інерцію


Творча робота з астрономії Гореславської Аліни, 11 клас

 


Творча робота з інформатики та української літератури
ечипоренко Юлії, 11 клас


Творча робота з інформатики та українсьої літератури
Гореславської Аліни, 11 клас

 


"Світ кристалів – це казковий світ. Кристали заворожують своїм блиском, різноманіттям кольорів і форм. Простішим прикладом кристалів є крапельки замерзлої води – сніжинки. Кристали льоду можуть утворитися за кілька годин, а кристали гірського кришталю утворюються за багато років."

Робота МАН
Коваль Тетяна
10 клас

Читати далі


"Про космос знімаються фільми, пишуться картини і музика. Дуже цікаво поетичні образи космосу представлені в фотографії, світлових об'єктах, відеоінсталяції та скульптурах.
Я пропоную вашій увазі мотиватори. Я створила їх сама, використовуючи картинки про космос, знайдені в Інтернеті та висловлювання відомих людей або просто крилаті фрази."

Робота МАН
Сергієнко Єлизавета
11 клас


"Вперше астрономи увічнили Україну у 1913 році малою планетою Симеїз. Її відкрили того ж року і зареєстрували в міжнародному каталозі під номером 748. Названа на честь Симеїзької обсерваторії та міста Симеїз. На початку минулого століття там жив досить заможний чоловік Микола Мальцов. Захопившись астрономією, він придбав телескоп і встановив його на горі Кішка, справедливо вважаючи, що звідти відкриваються чудові можливості для дослідження неба. Так народжувалася перша на терені України астрономічна обсерваторія."

Призер (1 місце) МАН,
секція Астрономія

Гореславська Аліна
11 клас

Читати далі


"За статистикою Британської нафтової компанії Брітіш Петролеум світових за­пасів корисних копалин вистачить нена­довго: нафти – на 40 років, природного газу – на 62 роки, вугілля – на 224 роки, ядерного палива – на 40 років. Є і песимістичніші прогнози, наприклад, щодо вугіл­ля, якого залишилось лише на 100 років. Зрештою, при добуванні будь-якого виду палива настає такий момент, після якого на добування затрачається більше енергії, ніж її міститься у видобутому паливі, а тому подальше видобування втрачає сенс. Для вугілля це особливо актуально, оскільки вже зараз постає необхідність розробляти шари на глибині понад 1000м."

Реферат з фізики

Рубана Дениса

10 клас

Читати далі


"Слово «телескоп» – грецького походження і дослівно означає «далекобачення». Ця назва виникла тому, що при розгляданні предметів крізь теле­скоп їх розміри видаються більшими, і можна навіть побачити деталі або об'єкти, непомітні для неозброєного ока. Втім для астрономічних спосте­режень має вирішальне значення не збільшення телескопа. Головним при­значенням телескопа є збирання якомога більшої кількості світла від дале­ких зір, галактик та туманностей, щоб доставити його чи то до людського ока, чи до фотоплівки або наукового пристрою. Тому й намагаються буду­вати телескопи великих розмірів."

Реферат з астрономії

Собковського Костянтина

11 клас

Читати далі


1-10 11-20 21-22
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2024
uCoz